Podnikání
Budeme vaším průvodcem při začátcích v podnikání

Budeme vaším průvodcem při začátcích v podnikání

Ocitli jste se na scestí a nevíte, na jakou stranu se dát a jakým směrem vykročit? Poradíme vám. Jděte přímo a nekličkujte. Že si nevěříte? Toužíte podnikat, ale nevíte, co to všechno obnáší? Respektive moc dobře tušíte, že vám začnou jiné starosti než doposud, ale na to jste připraveni, protože budete pracovat „na svém“, a to je úplně jiné kafe. Jenže jste nedomysleli šílenou administrativu, ze které vám vstávají vlasy hrůzou na hlavě a starosti vám nedávají spát?

jakým směrem jít

Můžeme vás uklidnit. Ničeho se neobávejte, s námi zvládnete v pohodě prvotní kroky, které vedou k založení společnosti s ručením omezeným. My budeme ti, kteří vás provedou úskalím formulářů a úředního šimla. Ani nestačí zařehtat nespokojením, to vám garantujeme, protože už máme své bohaté zkušenosti a profesní znalosti, na kterých jsme vystavěli svou strategii.

Pro vás vymyslíme sídlo firmy, respektive vám navrhneme místo, kde chcete mít svůj „hlavní stan“, to znamená buď v Praze, nebo v Brně. Je zcela na vaší libovůli, kde se rozhodnete mít sídlo svého podnikání.

palec nahoru

Nabízíme prostory a zároveň sepíšeme Smlouvu o poskytování sídla s přesnou adresou naší nemovitosti, dále listiny Souhlasu s umístěním sídla společnosti s ručením omezeným v Praze nebo v Brně, prověříme název vaší nové firmy a nedílnou součástí balíčku služeb bude i nadstandardní poradenství, které se bude týkat dílčích kroků před a při založení vašeho nového vlastního podniku, který budete sami vést.

Jako bychom už slyšeli vaši otázku, kterak se tu vznáší, a to: „Kolik stojí založení s.r.o.?!“ A my směle a zodpovědně říkáme, že založení firmy od nás dostanete zcela bezplatně! Nevěříte? Volejte, pište, potvrdíme vám naše „ceny“, které neexistují!

To vše totiž od nás máte zadarmo, vy pouze zaplatíte ze zákona nutné notářské poplatky s tím, že si notáře ovšem zvolíte sami podle svého gusta. Takže ani zde vám nehrozí nebezpečí výdaje peněz, kterých byste litovali!