Technika
Hořčicová barva

Hořčicová barva

Jednou z nejmodernějších barev letošní sezóny je hořčicová. Tato barva se dobře kombinuje s dalšími odstíny hnědé, zelené, béžové. Pro odvážné je možná kombinace i s jinými ostrými barvami jako jsou červená a růžová. Také doplňky např. šperky a kabelky v barvě hořčice jsou inn. Určitě nešlápnete vedle když ji sladíte s bílou, černou a šedou. Mohou ji nosit blondýny, brunety i zrzky. Je potřeba si dát pozor jen na odstín. Pro blondýny je lepší světlejší odstín a brunety i zrzky mohou nosit syté odstíny hořčice. Tato barva podle typologie barev symbolizuje lásku, náklonnost a oddanost.

hš. 2

A jaké hořčicové šaty zvolit? Mohou být jednobarevné např. z úpletu, využijete je i v zimě v kombinaci s teplými legínami i jeansy. Nebo si oblečte ty s potiskem, které jsou splývavé. Výběrem vhodných vzorů, potisků a střihů můžeme leckdy zamaskovat nějaké nedostatky na své postavě. Například svislé pruhy opticky prodlouží postavu, tříčtvrteční rukávy zakryjí silnější paže, výstřih do V zúží široká ramena a silnější krk, silná lýtka zamaskují dlouhé sukně a tmavé kalhoty, větší zadeček můžeme zakrýt delší tunikou…..

hš.k

Pojďme se podívat na některé střihy šatů a jaké postavě sluší.

Šaty střihu do áčka – schovají větší boky, pokud máte silnější stehna, je lepší volit delší délku.

Zavinovací – tyto šaty díky asymetrii sluší každé postavě.

Pouzdrové – mohou je nosit ženy, které mají štíhlý pas a jsou štíhlé i plnější v bocích.

Košilové – varianty jsou s opaskem i bez něj. Pro ženy, které jsou silnější v pase je lepší varianta bez opasku. Působí lehkým a vzdušným dojmem.

Na našem webu můžete najít pěkné kousky. Velkou výhodou je, že je seženete v různých velikostech. Některé se vyrábí se od velikostí S až po 4XL. Také si můžete vybrat z několika odstínů barev. Podle přiložené tabulky rozměrů vyberete svou velikost.