Kdy užívat černou Macu peruánskou

Když vás trápí rozhozené hormony

Hormonální nerovnováha může mít velmi závažné důsledky pro mnoho tělesných pochodů. Může se to zdát jako přehnaná záležitost, a někdo se nad tím třeba i pousměje, ale ve skutečnosti mohou tyto situace vést až k fatálnímu konci.

peruánské Andy

Stres by vás mohl srazit na kolena – stres je jedním z hlavních důvodů, proč se hormony rozkolísají. Jde zejména o zvýšené množství hormonů stresových, tedy např. adrenalinu a kortizolu. Jestliže přetrvává ve vašem životě množství stresových situací, anebo jste zatíženi stresem chronickým, což je např. při přepracování a náročném zaměstnání, napjatých mezilidských vztazích, nedostatku spánku, workoholismu, pedantství a nedostatku tolerance, můžete natolik přetížit nadledvinky, že se vaše hormonální nerovnováha stane neúnosnou.

Projeví se to pak ztrátou zájmu o sex, únavou, apatií, otravnými myšlenkami, zhoršeným spánkem a zhoršující se pamětí. Tehdy je vhodný čas nasadit černou Macu.

korejský ženšen

Černá peruánská Maca upravuje stav hormonů do optimální podoby a zaznamenáte to zejména na vyšší vitalitě a dodávce energie pro každodenní činnosti. Bude se vám lépe usínat a nebudete se tak často v noci probouzet. Zajistěte si v ložnici dostatečné větrání a konzumujte zároveň potraviny bohaté na hořčík, vitamín B6, vitamín B9 (kyselinu listovou) a vitamín C.

Černá Maca Erectmax.cz je vhodná i pro ztrátu chuti na sex a při problémech s početím. Chystáte-li se přivést na svět miminko, měli byste být oba hormonálně vyladění a muži by měli mít zdravé, pohyblivé spermie. Maca v tom může výrazně napomáhat a udržovat vás v lepší kondici, což se pak také projeví v kondici plodu a u narozeného dítěte.

Zařaďte do svého jídelníčku adaptogenní bylinky, kam patří i Maca peruánská, a naopak se raději vyhýbejte černé kávě, alkoholu a cigaretovému kouři, které vašemu zdraví nebudou prospívat, ale naopak škodit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup