Výrobky
Kdy užívat černou Macu peruánskou

Kdy užívat černou Macu peruánskou

Když vás trápí rozhozené hormony

Hormonální nerovnováha může mít velmi závažné důsledky pro mnoho tělesných pochodů. Může se to zdát jako přehnaná záležitost, a někdo se nad tím třeba i pousměje, ale ve skutečnosti mohou tyto situace vést až k fatálnímu konci.

peruánské Andy

Stres by vás mohl srazit na kolena – stres je jedním z hlavních důvodů, proč se hormony rozkolísají. Jde zejména o zvýšené množství hormonů stresových, tedy např. adrenalinu a kortizolu. Jestliže přetrvává ve vašem životě množství stresových situací, anebo jste zatíženi stresem chronickým, což je např. při přepracování a náročném zaměstnání, napjatých mezilidských vztazích, nedostatku spánku, workoholismu, pedantství a nedostatku tolerance, můžete natolik přetížit nadledvinky, že se vaše hormonální nerovnováha stane neúnosnou.

Projeví se to pak ztrátou zájmu o sex, únavou, apatií, otravnými myšlenkami, zhoršeným spánkem a zhoršující se pamětí. Tehdy je vhodný čas nasadit černou Macu.

korejský ženšen

Černá peruánská Maca upravuje stav hormonů do optimální podoby a zaznamenáte to zejména na vyšší vitalitě a dodávce energie pro každodenní činnosti. Bude se vám lépe usínat a nebudete se tak často v noci probouzet. Zajistěte si v ložnici dostatečné větrání a konzumujte zároveň potraviny bohaté na hořčík, vitamín B6, vitamín B9 (kyselinu listovou) a vitamín C.

Černá Maca Erectmax.cz je vhodná i pro ztrátu chuti na sex a při problémech s početím. Chystáte-li se přivést na svět miminko, měli byste být oba hormonálně vyladění a muži by měli mít zdravé, pohyblivé spermie. Maca v tom může výrazně napomáhat a udržovat vás v lepší kondici, což se pak také projeví v kondici plodu a u narozeného dítěte.

Zařaďte do svého jídelníčku adaptogenní bylinky, kam patří i Maca peruánská, a naopak se raději vyhýbejte černé kávě, alkoholu a cigaretovému kouři, které vašemu zdraví nebudou prospívat, ale naopak škodit.