Výrobky
Menstruace bez odpadu

Menstruace bez odpadu

Vložky a tampony jsou klasické menstruační pomůcky, které dobře znají ženy na celém světě. Jejich výhoda je v tom, že jsou snadno dostupné a hlavně je jejich používání velice snadné. Jednorázové pomůcky jsou ale vysokou zátěží pro životní prostředí a proto je lepší používat ekologicky šetrné. Velmi oblíbené jsou menstruační kalíšky a popularitu si získávají i menstruační kalhotky z nanovláken.

Menstruační kalhotky jsou jako ty normální, jen se nosí během menstruace. Jsou vyrobeny speciálně k nošení během menstruace a díky tomu jsou extrémně savé a pojmout opravdu velké množství tekutiny. Obávat se nemusíte ani zápachu, protože nanovlákna absorbují i ten. Stačí kalhotky měnit zhruba po stejné době jako vložky či tampony. Kalhotky se hodí i na noc, dá se s nimi sportovat a za chvilku vám ani nepřijde, že je máte na sobě.

žena v prádle

Kalhotky jsou velice pohodlné. Nikde netlačí a jsou vhodné i pro dívky, které zatím nežijí sexuálním životem, a tak pro ně nejsou vhodné například tampony. Jednoduše stačí kalhotky vyprat a můžete je používat dál, takže navíc ušetříte životní prostředí a také peníze. Kalhotky sice nejsou nejlevnější, ale když vezmete v potaz jak dlouho vám vydrží, určitě za ně zaplatíte méně jak za jednorázové pomůcky, které se musí kupovat každý měsíc.

bílé kalhotky

Menstruační kalhotky se hodí na celou dobu menstruace. Prodávají se totiž v několika variantách podle síly menstruace. Díky tomu můžete mít na celou menstruaci dostatek kalhotek, které budou plně vyhovovat vašim potřebám. Kalhotky se dávno nevyrábí jen v nudné černé, ale i v dalších barvách. Koupit si můžete dokonce i krajkové kalhotky, ve kterých se budete cítit vážně skvěle. Vyměňte jednorázové pomůcky za ty, které vám vydrží velice dlouho. Ušetříte nemalé částky a také ulevíte životnímu prostředí, protože odpad z jednorázových pomůcek se nerozloží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup