Podnikání
Nádherné památky na Jižní Moravě

Nádherné památky na Jižní Moravě

Jestliže se vydáte na cesty po Jižní Moravě, nabídneme vám, co vidět Lednice.galant můžete a neměli byste si to nechat ujít. Určitě musíte navštívit, byť byste si zarezervovali jen víkend v hotelu Galant, který je usazen v krásném prostředí, jen pouhých sto metrů od známého a turisty s láskou navštěvovaného zámku Lednice.

město Mikulov

Hotel vám nabízí skvělé zázemí pro pěší, cyklistické anebo i výlety autem do vzdálenějších míst. A věřte, že na Moravě máte co objevovat. Ale nejdříve se seznamte se všemi dokonalostmi, které vám poskytuje vaše ubytování. Budete ubytováni v prostorných a pohodlných pokojích v naprostém soukromí a klidu, a navíc pokoje splňují koncept zdravého spaní. Takže si skvěle odpočinete a načerpáte třeba chuť k prohlídkám zámeckých prostor lednického zámku anebo sílu, kterou vyšlapete na kole báječnými cyklostezkami a poznáváním lednicko-valtického areálu. Kromě skvělé gastronomie a vlastního pivovaru s výtečným pivem značky Galant se můžete pokochat dalšími úžasnými památkami jakoby rozesetými v prostoru nedaleko vašeho ubytování. Osedlejte kolo anebo nazujte pohodlné boty a začněte objevovat krásy památek, které nám tu zanechali naši předci.

Jestliže trávíte volný čas se svými dětmi, doporučujeme navštívit Janův Hrad, což je kouzelné místo a vaše dítka budou nadšená. Romantický hrádek tu vystupuje jako z pohádky. Vše má své místo a hradby hrádku zapadají do krásné přírody včetně rozlehlého parku.

Janův Hrad

Pokud se z Lednice vydáte směrem k Janohradu, nemůžete minout klasicistní Lovecký zámeček, z jehož ochozů šlechta sledovala předem připravené štvanice, tak zvané parforsní hony.

Zajímá vás, kde se ubytovával hajný lichtenštejnského panství? Jeho „obydlím“ býval Rybniční zámeček v klasicistním stylu, kde se scházela šlechta a pořádala odtud kdysi tak oblíbené a slavné hony na zvěř.

Je spousta míst, která můžete obdivovat. Neměli byste minout ani Kapli svatého Huberta, Apollonův chrám, Obelisk a mnohé další.