Podnikání
Prodej výrobků

Prodej výrobků

Dříve to byly provize z prodeje, které měli hodnotu určitého procenta z prodejní ceny. Mohli to dělat, ale i dále mohou, lidé od 15 let, takže to byl poměrně jednoduchý přivýdělek, který nezabral moc času ani nebyl nijak fyzicky náročný. Avšak tím, jak to bylo jednoduché, to začal dělat každý druhý, takže rostla konkurence mezi těmito prodejci a počet zájemců o tento přivýdělek začal upadat.
poházené květy

Jak je tomu dnes

Poslední dobou se začal opět tento přivýdělek vracet, avšak není to již tolik populární, jako tomu bylo dříve, alespoň co se týče značky Avonu. Na trhu se začínají objevovat nové značky, údajně jde o značky přírodní kosmetiky jako je TianDe apod.
Zájemci o přivýdělek docela rychle pochopili, že už tolik lidí nemá zájem o produkty nějaké neznámé značky, která se prezentuje jako přírodní, avšak existuje mnoho diskuzí, které se neustále dohadují o tom, zda vůbec je přírodní nebo není. Objevuje se i několik nadšenců, co čtou etikety a podle toho pak šíří různou kritiku, o tom jak co je a není přírodní. Avšak navzdory tomu, zda se jedná nebo nejedná o přírodní kosmetiku, je stále tato kosmetika jako přírodní prezentována všude po internetu, zejména na sociálních sítích.
kosmetický olej

Jak vydělávat pomocí kosmetiky?

Stačí se pouze zaregistrovat na stránky, které nabízí různé kosmetiky. Tu pak následně sdílíte třeba na FB nebo na jiných sociálních sítích, v různých inzerátech anebo jen jako tomu bylo dříve, doporučíte tuto kosmetiku svým známým a příbuzných a ti si z katalogu něco vyberou a vy to pak následně objednáte a dostanete z toho provizi. Katalog buď dostanete zadarmo anebo si ho musíte za nějaký poplatek koupit.
Avšak je tu i další možnost, jak si rychle přivydělat. Nějakou tu korunu dostanete i z rekrutace nových členů, které taky zaregistrujete, tuhle formu přivýdělku si oblíbilo nespočet maminek na mateřských a další lidé, kterým se malý přivýdělek hodí. Takže jakmile otevřete nějakou skupinu na facebooku nebo jiné sociální sítě, kde jsou nabídky práce a přivýdělku, nevidíte nic jiného než zaspamovaný skupiny těmihle nabídkami, jak si přivydělat. Každopádně od toho nečekejte, že nějak zbohatnete, od toho tu jsou ti, co to vymysleli.