Výrobky
Řasa jménem Chlorella

Řasa jménem Chlorella

Jednobuněčná řasa Chlorella Naklíčeno se vyskytuje ve sladkých vodách po celém světě. Díky své nenáročnosti není těžké ji pěstovat a užívat si její zázračné účinky http://www.vysokeskoly.cz/v/prirodni-vedy/chemie/studium-magisterske-navazujici/ Je zdrojem vysokého množství chlorofylu, bílkovin, vitamínů, minerálů a enzymů. Díky své pevné buněčné stěně chrání veškeré tyto užitečné látky. Proto je nutné ji porušit, například mletím. Právě v takové podobě se s ní můžete setkat. Kromě prášku ji najdete jako sirup nebo tablety.Tablety z Chlorellou
Mimo její báječné účinky na imunitu a celkové zdraví člověka navíc podporuje trávení, činnost střev a jater. Podporuje také krvetvorbu, jelikož obsahuje vysoké množství železa. Vysoký obsah antioxidantů činí Chlorellu skvělým pomocníkem při oslabené imunitě a detoxikaci.
Pod výše zmíněným odkazem naleznete tuto jedinečnou řasu v podobě tablet, které vašemu tělu dodají přesně to, co potřebuje. Tento doplněk stravy je v té nejlepší bio kvalitě a vy tak můžete mít jistotu, že dostanete jen to nejlepší.
Kromě tablet naleznete na stránce nakliceno.cz také chlorellu v prášku. Vše závisí na vaší preferenci a na tom, co vám lépe vyhovuje. V obou případech se ale jedná o čistě přírodní produkt, předurčený k posílení vaší vitality.
Svým nákupem nejen, že získáte cenný doplněk stravy, ale navíc podpoříte výsadbu stromů po České republice. Ke své objednávce získáte oříškovou tyčinku LifeLike a semena stromů, jež si můžete sami zasadit. Mimo své zdraví tudíž podpoříte i životní prostředí, na kterém všichni závisíme.Řasa ve zkumavce
Dopřejte svému tělu a celkově životu opravdovou pomoc z přírody. Zapomeňte na chemické preparáty a jiné uměle vytvořené suplementy. V internetové obchodě nakliceno.cz naleznete spousty skvělých a účinných potravin a zdraví prospěšných výrobků, které pochází přímo od zdroje, z přírody. Nic tak nepodpoří vaše zdraví jako dávka vitamínů a minerálů obsažených v bio produktech.