Dům a zahrada
Situace, které muže doženou k slzám

Situace, které muže doženou k slzám

I když se o ženách říká, že jsou nesmírně přecitlivělé a brečí nad každou maličkostí, i muži by měli o čem vyprávět. Jsou situace, které i jich nenechávají chladnými a nějaká ta slza jim vždy ukápne.
Z pohledu těch šťastných okamžiků, které jich dojmou natolik, že pláčou, jsou to:
muž s depresí

..1         Narození dítěte

Tak jedinečný okamžik, který se neopakuje každý den, vyvolá v muži nával emocí, které jsou doprovázené pláčem. Jsou to skutečně výjimečné chvilky, při kterých uvidíte plakat i toho největšího „trvďáka“.

..2         Žádost o ruku a svatební den

Naplánovat si tak důležitou věc, jakou je žádost o ruku, dá muži pěkně zabrat. O to úchvatnější je pak ten okamžik, kdy mu vše vyjde dle jeho představ a jeho milovaná na jeho otázku řekne „ano“. A při takové chvilce, kdy ve vás převládají pocity největší euforie, by to bez pláče ani nešlo.
Všude možně se v souvislostí se svatbou říká, jak je báječná pouze pro nevěstu. Muž, který si jako ženich vezme jeho lásku za ženu, je příkladem toho, že prožívá tento mimořádný den stejně silně jako jeho partnerka. A s doprovodem slz v očích.
Co se týče méně šťastných okamžiků, rozhodně se neubrání slzám v případě:

..3         Rozchodu s jejich ženou

I mužům záleží na tom, aby jejich vztah s jejich přítelkyní fungoval a někam směroval. S tím souvisí i nepříjemná věc, jakou je rozchod, který neočekávají a samozřejmě ani nechtějí. V takové fází, kdy má muž pláč na denním pořádku, se někdy zdrží i několik měsíců.

..4         Smrt blízké osoby

Muži nejsou z ledu, takže i jich opouštění milované osoby, která jim byla blízká, zasáhne a podlehnou emocím, které jsou oprávněné.
I přes to, že je smrt součástí našich životů, se s touto myšlenkou těžce smiřují a potřebují jejich smutek ze sebe ven formou pláče.
uplakaný muž

..5         Depresivní stavy

Deprese se nevyhnou ani tak silnému pohlaví, jakým jsou muži. Někdy za to může nelichotivá finanční situace, problémy s prací, bydlením nebo hádky v rodině. Prožívají stres a napětí stejně těžce jako ženy a mnohdy se utápí v takových situacích i dlouhou dobu. A samozřejmě – ne s úsměvem na rtech.