Výrobky
Správná volba, které nebudete litovat

Správná volba, které nebudete litovat

Jste lidé, kteří mají opravdu rádi originalitu, a potřebujete každou chvilku nějakou změnu, která vás nastartuje, a máte zase o něco větší chuť do života? Potřebujete prostě něco natolik originálního, abyste odpoledne zabavili celou partu a měli jste si o čem povídat ještě u piva? Potom bychom vás velice rádi pozvali k nám, je tu pro vás úniková místnost Kolín.

východy

Co vás tady čeká?

  • Užijete si nezapomenutelnou hru
  • Mnoho překvapení
  • Detektivní práce
  • Vodítka, která byste jinde nepotkali
  • Omezený čas dodávající notnou dávku adrenalinu

Určitě si zakupte lístek na tuto parádní hru, protože pokud byste si chtěli zahrát na detektiva nebo máte jen zájem vyzkoušet adrenalin jaksepatří, i bez toho, abyste létali na rogalu nebo skákali padákem, potom bychom určitě doporučili tento zážitek.

Originální a nespoutaná

Jaké skupinky jsou nejvhodnější? Všechno je samozřejmě na vás, ale maximální počet ve skupince je pět lidí. Pokud by vás nebylo tolik, určitě můžete přijít klidně v páru nebo vzít třeba někoho do trojice, čtveřice.
Jsme si jisti, že si tu každý najde to své. Společná zábava a kooperace je vůbec to nejzajímavější. Proč nezkusit něco nového, neotřelého a originálního? Samozřejmě nemusíte přijít jen do Kolína, tyto hry jsou k dispozici ve všech větších městech v naší republice.

exity

V každém městě najdete něco trochu jiného. Někde budete mít časový limit šedesát minut, někde vám dají pětasedmdesát, ale princip bude všude stejný. Zkrátka budete zamčeni do místnosti, která bude vybavena podle příběhu, který zvolíte. Dostanete časový limit a na vás bude se propracovat ke klíči či kódu, díky kterému rozkryjete určitou část příběhu, a až se dostanete na samotný konec, určitě najdete také způsob, jak se v časovém limitu dostat z místnosti.