Výrobky
Teplo, které hřeje a nestudí

Teplo, které hřeje a nestudí


Čím člověk stárne, a především díky trhu, který se rozšiřuje, dbá možná trochu více na to, co nosí a ti chytřejší již vědí, že syntetika není nic moc. Zejména pokud do toho pak oblékáme svoje děti, které třeba mohou mít citlivější kůži, začneme na to dbát ještě více. Možná jste už slyšeli o skvělém materiálu, který začíná být v poslední době velmi populární, zejména pro svoje skvělé vlastnosti, a tím je merino vlna. Řeknete si, že vlněné oblečení, to není nic pro vás. Ale vlna nemusí být taková, že jenom štípe. Navíc tato je velice jemná, proto je tolik oblíbená. Má skvělé termoregulační vlastnosti teplo, i když navlhne nebo je zcela mokrá a využijete jí nejenom v zimě na sportování, ale třeba i v létě. Podívejte se na zkušenosti lidí, které s ní už mají co dočinění a ti vám řeknou, že si raději našetří na jednu pořádnou mikinu z tohoto materiálu, než aby doma měli plnou skříň umělých mikin dovezených z Číny.

vlna

Pokud navíc do svého oblečení požadujete, aby bylo skutečně spolehlivé, zejména v zimě, třeba protože pracujete venku, nebo protože prostě chcete být v teple, až půjdete na procházku nebo pojedete s dětmi na hory, investujte do pořádných kousků, které vám navíc vydrží ve skříni třeba i pár let, protože je nemusíte, ba ani nebudete moci tolik prát, aby vydrželi, a tady u těchto materiálů pouze postačí, pokud je pořádně vyvětráte.

merino

Podívejte se na Devold svetr a na jiné produkty této značky, která nabízí z tohoto materiálu třeba spodní prádlo nebo ponožky a věřte, že až je vyzkoušíte, nebudete chtít nosit nic jiného, zejména pokud opravdu trpíte na studené končetiny. Tyto kousky s vámi vydrží několik sezón a už nebudete potřebovat žádné jiné, protože na tyto nedáte dopustit. Využijte aktuální slevy na C-store.cz, seženete zde spoustu akčních produktů. Třeba i kuklu, která se skvěle hodí na lyžování pod helmu, která je prodyšná, měkká a příjemná na nošení.