Výrobky
Kvalitní bivak na ryby

Kvalitní bivak na ryby

V dnešní době se jezdí rybařit na mnoho míst a lidé si oblíbili i rybaření na více dní. V takovém případě se musí rybář pořádně připravit a nachystat si všechno potřebné vybavení. Jen těžko budete v 1 hodinu ráno zjišťovat, co jste zapomněli a kam si to zajedete koupit. Do pořádné výbavy na více dní je důležité nezapomenout bivak. Ten Vám zajistí úkryt před deštěm a také pohodlí a odpočinek. Bivaky se navíc dělají i pro více lidí a může tak poskytnout úkryt a relaxaci i dalším rybářům. Pokud bivak nemáte, tak se podívejte na stránky mlsport, které Vám nabídnou ohromný výběr za nízké ceny.

bivak stan

Bivak stan, je vesměs stan, který se využívá hlavně na rybaření. Jeho přírodní zbarvení dokonale zapadá do krajiny a budete tak nenápadní. Rybářské bivaky se dělají buď s podlahou a, nebo bez ní. Je v nich velký rozdíl a to ten, že bivak s podlahou nesmíte stavět na zákazu stanování. Ovšem to neplatí o bivaku bez podlahy, ten se totiž počítá pouze jako přístřešek a je tak možné ho postavit skoro kdekoliv. Navíc mají bivaky soustu kapes, kam se můžete dát osobní věci, či baterku. Do bivaku se samozřejmě vlezou i lehátka, a tak budete mít pohodlné spaní, které nemáte ani doma. Bivak se dá dále využít i na Vaší zahradě a můžete ho dětem postavit ke stanování.

bivak stan

Firma mlsposrt, však neprodává pouze bivaky, ale také další rybářské vybavení. Najdete zde udice, navijáky, křesílka, vlasce, háčky, návnady, podběráky a také obuv, či oblečení. Jejich zboží je velice kvalitní a vydrží Vám dlouhé roky. Na mnoho zboží je navíc poskytnuta sleva, díky které ušetříte aspoň nějaké peníze. Na jejich skladě najdete až 10 tisíc druhů zboží, a to nejrůznějších značek. Navíc, pokud bude Vaše objednávka nad 1000 Kč, tak budete mít dopravu zdarma.

Pokud tedy hledáte pohodlný nocleh během chytání ryb, tak neváhejte a kupte si kvalitní bivak.