Výrobky
Představujeme e-moped

Představujeme e-moped

E-moped je skvělá volba pro každého, kdo touží po tichém a spolehlivém dopravním prostředku. Jestliže toužíte po něčem, s čím můžete jezdit po městě nebo přírodě bez emisí a ekologicky, e-moped je ideální právě pro vás.

Elektrický moped

Elektro moped je malý stroj, na který nepotřebujete řidičské oprávnění. Díky rychlosti nepřesahující 25 km v hodině je e-moped v kategorii společně s elektrokoly a elektrickými koloběžkami. Proto je jeho pořízení i provoz snadný.
Je to stejné, jako když si koupíte kolo. Nepotřebujete ani technický průkaz a pojištění. Stroj je velmi lehký a není náročné jej zvedat i pro slabší osoby. Má odolnou a pevnou konstrukci, dobře drží i na náročném terénu. Projede se jak po městských dlaždicích, tak také na polní cestě či asfaltovém povrchu.

elektro moped

Snadná údržba a ekologický provoz

E-moped je perfektní na údržbu. Nepotřebuje žádný servis ani údržbu. Na rozdíl od motocyklů vybavených spalovacím motorem je elektroskútr či elektromoped vybaven lithiovou nebo ocelovou baterií, která se nabíjí v elektrické zásuvce. stačí si nabít svůj e-moped doma nebo také kdekoliv jinde, kde je volná zásuvka, například v apartmánu či kempu.

Baterie se dá snadno vyndat a odnést do domu. Neměníte ani žádný olej a nemusíte nechat kontrolovat motor. E-moped je velmi ekologický, nevypouští emise ani žádné jiné zplodiny.

E-moped Racceway

E-mopedy Racceway jsou moderní stroje, které jsou vyvedeny v pěkných barvách. V nabídce najdete modré, černé, bílé i červené. Mají šlapací pedály, olověnou baterii a dálkové ovládání s alarmem. Jako úložný prostor poslouží kufr nebo nosič, který má obsah akorát na nákup nebo tašku či pár drobností.

moped do města

Doba nabíjení je 6–10 hodin a je vhodný pro jednu osobu. E-moped ocení převážně osoby, které jsou slabší nebo také mají ženy, či děti, případně senioři. Celková hmotnost je 68–86 kg. Denní a noční světlo je zajištěno led diodami.

Na výlet nebo do města

Elektrický moped má skvělé jízdní vlastnosti a je snadné se na něm naučit jezdit. Je to jako na elektrokole. Na rozjezd vám poslouží šlapadla. Dobře se parkuje a můžete si pořídit také stylový model s doplňky, jako je helma nebo ochranné prvky. Helmy na elekromopedy jsou vybaveny odolným plexisklem a mají pásek pod bradou na uchycení.

E-mopedy a elektroskútry vám nabídnou čistou a plynulou jízdu. Můžete si být jisti, že rostliny a ovzduší po vašem projetí kolem zůstanou zcela čisté a bez poskvrnky.
Hodí se na krátké výlety do přírody a výhodou je pomalá jízdě, kdy můžete pozorovat ubíhající krajinu. nemůže se vám stát, že byste projeli rychle kolem jako na motorce.

Jen tak si sedíte a je vám dobře. Pohodový styl a pomalá jízda láká také ty, kteří nevyužijí běžně kolo. Tak se díky elektro mopedu dostanou na čerstvý vzduch i lidé, kteří nechtějí jezdit na kole.