Dům a zahrada
Spokojenost především

Spokojenost především

Byli jste s konečnou prací spokojeni, nebo splakali nad výdělkem? Neochota, neprofesionalita, nesolidní přístup? Bohužel i to se stává a není to žádná výjimka. Jako v mnoha oblastech lidské činnosti, tak i v oblasti jakýchkoli zemních a stavebních prací je nutné vsadit na kvalitu! Ptáte se, kde mít jistotu? Ptáte se, jak si předem zajistit dokonale odvedenou zakázku? Vsaďte na prověřenost a nebudete litovat! Ideální možností, jak mít vše podle představ jsou výkopové práce praha. Firma s mnohaletou praxí a zkušenostmi, firma s vyškolenými odborníky a profesionály. Kompletně převezmeme vaši zakázku na naše bedra, kompletně se o ní postaráme, od začátku až dokonce! Provádíme veškerou stavební zemní činnost a to jak ve velkém měřítku, tak pro soukromé osoby. Disponujeme moderní technikou a prostředky, není problém pracovat jak na velké stavbě, tak u rodinných domů.

zemní práce na stavbách

I ruční práce

Jsou místa, nebo prostory, kam technika nemůže, nebo se jednoduše nevejde. Naše portfolio čítá nejenom práci strojovou, ale nabízíme i ruční výkopy a manipulaci. To znamená, že si dokážeme poradit v jakkoli nepřístupném terénu. Pružně reagujeme na zakázku, snažíme se jí aktuálně řešit, a pokud dojde k problému, zvládnout ho bez časových prodlev. Ten, kdo s námi měl kdy co do činění, ví o čem je řeč! Kvalitně odvedená práce je jistota nejen pro vás, ale i nám dává vyniknout ve spleti méně solidních konkurentů.
výkopová technika

Výkopové práce jsou kapitola sama o sobě. Tam to všechno začíná, tam záleží na budoucím umístění a orientaci stavby. Čím je terén lépe připraven, tím je logicky další stavební činnost rychlejší a pružnější. Pokud hoří termíny, pokud potřebujete rychle vyjet ze země nahoru, spojte se s námi! V rekordním čase vykonáme vše potřebné, k úplné spokojenosti stavebníka. Jsou za námi skvělé reference, účastníme se na mnoha důležitých a technicky náročných projektech. Není důvod, proč bychom nepomohli i vám!